Garanti ve İade


E-kablo dan aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Nihai tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı reddederek cayma hakkına sahiptir.

Ticari ve Kurumsal alımlarda iade söz konusu değildir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle hükümlüdür. Kullanım söz konusu ise cayma hakkına sahip degildir. Ürünün teslim edildigi hali ile iade edilmemesi durumunda e-kablo iade almayacak ve iade bedelini ödemeyecektir.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün e-kablo ya ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Müşteri ürünün iadesini kargo ile gerçeklestiriyorsa kargo bedeli müşteriye aittir.